mastercard

Paris - Siema! Paryski sztab gotowy na Finał!

2018-12-20 18:32:16

WOŚP Paris umieścił swój pierwszy filmik promocyjny! Możecie znaleźć go klikając tutaj.

27 Finał odbędzie się w Espace 7 w godzinach 12-19,(7 rue Henri Barbusse 94800 Villejuif, metro Villejuif-Leo Lagrange).

Zapraszamy wszystkich sympatyków WOŚP, aby w ten szczególny dzień przyłączyli się z nami solidarnie do grającej Orkiestry w Warszawie. Niech w tym dniu nasza energia rozciągnie się na całą kulę ziemską prosto do galaktyki, abyśmy grali do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Będą zabawy dla dzieci i dorosłych, wspaniała muzyka, jedzonko polskie, kiermasze z różnorodnościami, a także licytacje, gdzie odjazdowe gadżety będziecie mogli wylicytować i zostanie wam niebywała pamiątka po 27. Finale WOŚP. Przyłączcie się z nami do zabawy, rzućcie się w wir szaleństwa i radości, bo jest to szczególne wydarzenie i chcemy, żebyście też to sami odczuli.

 

Może właśnie tutaj poznacie kogoś sympatycznego, albo zawiążecie nowe przyjaźnie. Będzie kilku wykonawców muzycznych, aby każdy mógł posłuchać coś miłego i zachwycić się przebojami. Nasze wspaniałe dzieciaki Zapraszamy do nas! Ubierzcie się w stroje karnawałowe niech zagości u Nas różnorodność strojów i kolorów. Podarujmy sobie i nam wasze dobre humory, uśmiechy, zadowolenie, bo gramy dla dzieci małych i bez focha. Wytworzymy wspólnie niesamowitą atmosferę i będziemy uczyć i pokazywać innym, jak zwykłe małe rzeczy mogą przynieść dobro i w ten sposób pokażemy, że POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE.

Ściskamy Was gorąco. Siema!